Jak na nový rok...(dosti drastické SasuKarin)

28. února 2009 v 21:05 | Tachiko Manabu de Vampire Princess
Předmluva: Netuším, jestli sem mám dávat varování, ale určitě bych to nedoporučovala mladším jedincům...je to plné opilců a sem tam nějaká ta erotická scéna... takže pro Strejdu příhodu raději varování: 15+!!!


Třicátého prvního prosince roku pečlivě utajovaného se v ještě utajovanějším úkrytu černovlasého NEemo mladíka, řečeného též Mr.Hádě II., Sir Evenžr de Psychopat, Lord Červenoočko dvacátý první a hlavně Uchiha mladší a poslední, událo cosi, co navždy změnilo život tohoto ubohého stvoření i jeho tří poskoků.
Ten večer, všeobecně známý jako Silvestr, se totiž v Uchihově úkrytu nehorázně pařilo.

Suigetsu se pořádně vztekal, když mu Karin ze zlomyslnosti zbořila již osmi stého osmdesátého osmého pivuláka(kdo včera nekoukal na TV nova, tak pivulák je sněhuláček z piv xDDD), Juugo skákal v kuchyni kolem sporáku, na němž se vznítila slavnostní silvestrovská dlabajzna, no a Sasuke se bavil tím, že mezi jednotlivými panáky vodky do sebe házel zbytky cukroví či Katonem podpaloval již zmíněnou dlabajznu, takže se Juugova snaha uhasit pokrm stávala čím dál víc marnou.
"Ku*va fix, nechtěli byste už nechat těch volovin?!" Juugovi evidentně došla trpělivost, popadl hořící pánvičku s neidentifikovatelným pokrmem a mrštil ji přímo mezi zbylé tři členy týmu Hebi.
Sui i Karin ještě stihli uhnout, pánvička rozbila pivuláka a přistála na hlavě... ne, počkat, nebudeme na Sasua zase tak krutí... stačí, co se mu stalo v dětství...a co mu ještě hodlám udělat v téhle povídce. Takže pánvička nepřistála Sasukemu na hlavě, jelikož Evenžr stihl ještě včas uhnout.
Prolétla okýnkem přímo ven do sněhu, až to zasyčelo.
"Další pánev v čudu," povzdechl si kuchtička Juugo a sedl na zem s hlavou v dlaních.
Rozhodl se, že jim už nebude dělat služku a ať si jako to jídlo uvařej sami, vstal, vyškubl Sasánovi flašku z ruky, načež ten začal fňukat jak malý děcko, že je na něj zlej, po tom, co pro něj všechno udělal...(CO pro něj všechno udělal???), načež Juuga několikrát napadlo mu zmíněnou vodkou rozbít hlavu.
Nakonec ale od tohoto plánu upustil, přisál se na láhev a odešel ven. Tady s těma bláznama nebude...!!!
"Heeej, Juu! Počkeeej!" Sui zařval jak raněný zvíře, nechal pivuláka pivulákem a vyběhl za odchozím do noci.
Nevědomky tak zanechal Sasána na pospas Karin.
Sasí během chvilky přestal fňukat a spíše se snažil býti neviditelným.
Sice se mu po jeho milované flaštičce stýskalo, ale ještě nebyl tolik namol, aby nezavětřil nebezpečí v Karinině výstřihu, který se nad ním už zase nakláněl.
"Jsou na tebe zlí, viď?" začala medovým hláskem a podala mu úplně zbrusu novou láhev...nikoli vodky, nýbrž Vaječného snu s příchutí lískových oříšků.
Evidentně s úmyslem zbavit ho smyslů...
"Hmm..." kývl hlavou a tiše pozoroval, jak se ta nebezpečná ženština vytrácí z místnosti.
Jeho počáteční obavy se rozplynuly a za chvíli už cucal koňak jak miminko mateřský mlíko.

Po několika hodinách, když už se blížila půlnoc a Sui s Juugem už dávno zakotvili v nejbližší hospůdce, Karin se stihla vysprchovat a vyfénovat si vlasy, no a Sasá už stihl zlikvidovat obsah několika flašek všemožného alkoholického obsahu, dění pokračovalo.
Evenžr seděl v křesílku a nasával další nápoj.
Svět byl maličko rozmazanější, trošku se točil, ale což...vždyť na světě je taaak krásně! Holt blb jeden neprokouknul Karinin úplně průhlednej plán. A po dlouhé době už zase začal pociťovat nutkavou potřebu sehnat si... no, řekněme osobu opačného pohlaví, ochotnou obšťastnit ožralýho černovlasýho magora.
Želbohu, nablízku byla jedině Karin, která na tenhle okamžik čekala. V hlavě se jí začal rodit plán, jak KONEČNĚ dostat toho Uchihu k oltáři, jak ho k sobě připoutat a mučit až do smrti...
Navlékla průhlednou košiličku(neboli malinký hadříček průhledné látky, který spíše odhaloval, než zakrýval xDD) a vyšla ze dveří, svůdně se šklebíc.
Sasán zamžoural, odhodil flaštičku(no co, stejně byla prázdná) a vyskočil té "éterické" bytosti vstříct...
...tedy vyskočil by, kdyby byl zcela při smyslech, nezamotal se s ním celý svět a nepadl hu*ou přímo do Suigetsova zbořeného pivuláka.
"K*va...já se... na to... vys*ru..." ztěžka ze sebe vypravil ta slova a ještě namáhavěji se zvedl...načež upadl a sedl xD.
"Ale Sasí, nepřepínej se..." zacukrovala zrzka, pomalu milému Uchihovi rozvázala mašličku, sundala košili a osušila mu s ní obličej, zmáčený pivem.
A pak se na milého Sasua přisála jako pijavice.
Tehdy poprvé(a k jeho smůle naposledy) mu to nevadilo. Holt to měla mrcha pěkně dobře spočítaný.
Když už si myslela, že je dosti navnaděn, odtáhla se do bezpečné vzdálenosti(no jo, dobře spočítaný...vždyť von se chudák ani neudržel na nohách) a svůdně na něj shlížela. Sasů v tu chvíli nemyslel na nic jiného než na to, na co chlapi myslí celkem často, a obzvášť, jsou-li to úplněnamolevenžrové a tak si usmyslel, že jí slíbí úplně cokoliv.
"P...prosim...tě.." pípnul, pochopila.
"Ale jistě, Sasí, jistě..." promluvila medovým hláskem, "ale musíš mi něco slíbit..."
"Cokoliv!" vykřikl.
"Tak si mě vezmi..." nadhodila a ještě poodhrnula už tak dost průhlednou košiličku. V tu chvíli hodiny odbily půlnoc. Možná i tahle magická síla pomohla Karinině ďábelskému plánu.
"Fajn..." zamručel, nadechl se, načež zažval: "JÁ SI TĚ TĚDA VEZMU!"
Přiskočila k němu a vlastnoručně milého hocha odtáhla do ložnice.

"Ty, Sui..neslyšels něco?" Juugo v hospodě zavětřil ušima, zdálo se mu, že Sasán je v maléru.
"Ne, to se ti určitě jenom zdálo...!" mávl Suigetsu rukou a hodil do sebe další pivo.

Ráno si Sasu ne a ne vzpomenout, co se to včera dělo. O to více se vyděsil, když ho Karin, ležící v jeho posteli úplně nahá, nechtěla pustit.
"Co to má znamenat?" podivil se.
"Co by?" líně se protáhla, vylezla z postele a veeelmi pomalu se oblékla.
Sasí ještě chvíli pátral v paměti, ale nic...prázdno...černá díra...mozkožrout.
Po asi tak patnácti minutách, když už se stihl vyhrabat z postele a obléci, kdosi zaklepal na dveře.
"Hmm..?!" otevřel...a málem ho kleplo, jak se vyděsil.
Za dveřmi totiž stála Karin, oblečená celá v bílém a že už prej na něj čeká.
No a tehdy Sasánovi došlo, že asi včera něco pěkně podělal, načež se ženštiny otázal, proč je oblečená jako na svatbu.
Radostně mu vysvětlila, že se přeci dneska berou a odtáhla nebohého chudáčka přímo do kostela.
Toho dne, známého téže jako Nový rok, kdy se Sasán zcela nedobrovolně oženil s Karin, kdy Sui a Juugo plakali nad jeho krutým osudem, tehdy se Uchiha mladší a poslední, Mr.Hádě II., Sir Evenžr de Psychopat, Lord Červenoočko dvacátý první zařekl, že už nikdy v životě nebude pít. Jestli to ale splnil, o tom nejsou záznamy. Karin si svého manžílka pečlivě hlídá a všichni paparazzi, kteří se to kdy snažili zjistit, skončili pod drnem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.